Oedeem van het gezicht na verwijdering van atheroma

na verwijdering (2 dagen geleden) atheroma op het hoofd, opDe volgende dag was er zwelling op het gezicht, zware hoofdpijn, ik accepteer pijnstillende "ketanov". Bestaande ziekten: Type 1 diabetes zieke 8 jaar, onlangs chirurgie toxische diffuse krop (retsediviruyuschee was tereotoksikoz) .Na bewerking verwijdert - hypothyreoïdie, aangeduid als L-thyroxine 1/4 tabel 1. per dag, terwijl het nemen van 1/2 tabl.Boli en zwelling verscheen na verwijdering van atheroma, zou ik graag willen weten wat is de reden?

(Gast)Nina Korchagina 22-05-2011 15:44

Hallo 10 dagen geleden hebben een atheroma op het gezicht verwijderd. De incisie werd niet in het midden van het atheroma gemaakt, waarschijnlijk omdat de chirurg het niet meteen kon grijpen. En hij verwijderde Atheroma niet volledig, maar in delen. Trouwens, de operatie is uitgevoerd zoals u zegt in de "koude periode" en was nog niet eerder ontstoken. Hechtingen werden na een week verwijderd. Noch na de operatie, noch na het verwijderen van de hechtingen, werd niets toegewezen, ze zeiden over het algemeen niets te doen. En bij mij onder een naad, op die plaats waar atheroma was, nu een inspraak en een rode huid. Het beeld is hetzelfde als vóór de operatie. Dus het zou moeten zijn? Of zal deze verdichting oplossen? Bij voorbaat dank ik iedereen die heeft geantwoord.

Maar u bent een ongeautoriseerde gebruiker.

Als u zich eerder hebt geregistreerd, logt u in (het aanmeldingsformulier rechtsboven op de site). Als je hier voor de eerste keer bent, registreer je dan.

Als u zich registreert, kunt uvolg de reacties op hun berichten verder, zet de dialoog voort in interessante onderwerpen met andere gebruikers en consultants. Bovendien kunt u met de registratie privécorrespondentie voeren met consultants en andere gebruikers van de site.

Schrijf uw mening over de vraag, antwoorden en andere meningen: